Objednat se

O Nás

Jakub Vrba

Optik, optometrista, lektor. Svoji profesi dělám s velkou zálibou déle než čtvrt století. V praxi jsem zaměřen na dokonalé měření zraku, včetně analýzy souhry obou očí a dosažení vyváženého a pohodlného vidění. Rád měřím i velmi složité případy a snažím se najít pro každého tu nejlepší možnost korekce jeho zrakové vady a řešení problémů s viděním. Optometrii se věnuji více než 20 let a pracoval jsem jako vedoucí, optometrista a interní školitel v několika firmách.

Řadu let byl lektorem THE VISION CARE INSTITUTE, špičkové vzdělávací instituce pro optiky, optometristy a oční lékaře. Několik let byl Professional Affairs Consultant pro Johnson & Johnson Vision Care. Pro firmy působící v oboru oční optiky připravuje školící programy. Pravidelně přednáší na kongresech a vzdělávacích akcích. Rád sleduje novinky v oboru a předává své praktické zkušenosti.

Jazyky: anglicky, německy, rusky

Viktória Kalapošová

Optička a optometristka. Během vysoké školy jsem začala praktikovat pod vedením Jakuba Vrby. Předávaní profesních dovedností se přetavilo do spolupráce která funguje dodnes. Mám ráda svou profesi a výzvy. Ráda se pouštím do složitých případů. Oblibuji neobvyklé obroučky a nebojím se mírné i větší extravagance.

V optometrii se věnuje měření zraku, binokulárním problémům, aplikaci kontaktních čoček jak dospělým, tak malým dětem. Spolupracuje s firmou LEICA Eyecare, jako technická podpora pro Českou republiku.

Jazyky: anglicky, francouzsky