Objednat se

O Nás

Jakub Vrba

Optik, optometrista, lektor

Svoji profesi dělám s velkou zálibou déle než čtvrt století. V praxi jsem zaměřen na dokonalé měření zraku, včetně analýzy souhry obou očí a dosažení vyváženého a pohodlného vidění.

Rád měřím i velmi složité případy a snažím se najít pro každého tu nejlepší možnost korekce jeho zrakové vady a řešení problémů s viděním. Optometrii se věnuji více než 20 let a pracoval jsem jako vedoucí, optometrista a interní školitel v několika firmách.

Řadu let jsem byl lektorem The Vision Care Institute, špičkové vzdělávací instituce pro optiky, optometristy nebo oční lékaře a pracoval jsem jako Professional Affairs Consultant pro Johnson & Johnson Vision Care.

Pro firmy působící v oboru oční optiky připravuji školící programy. Pravidelně přednáším na kongresech a vzdělávacích akcích. Rád sleduji novinky v oboru a předávám své praktické zkušenosti.

Jazyky: anglicky, německy, rusky

Viktória Kalapošová

Optička a optometristka

Během vysoké školy jsem začala praktikovat pod vedením Jakuba Vrby. Předávaní profesních dovedností se přetavilo do spolupráce která funguje dodnes. Mám ráda svou profesi a výzvy. Ráda se pouštím do složitých případů. Oblibuji neobvyklé obroučky a nebojím se mírné i větší extravagance.

V optometrii se věnuji měření zraku, binokulárním problémům, aplikaci kontaktních čoček jak dospělým, tak malým dětem. Spolupracuji s firmou LEICA Eyecare, jako technická podpora pro Českou republiku.

Jazyky: anglicky, francouzsky