Objednat se

O Nás

Jakub Vrba

Optik, optometrista, lektor a svoji profesi dělá s velkou zálibou déle než čtvrt století. V praxi je zaměřen na dokonalé měření zraku, včetně analýzy souhry obou očí a dosažení vyváženého a pohodlného vidění. Měří rád i velmi složité případy a snaží se najít pro každého tu nejlepší možnost korekce jeho zrakové vady. Optometrii se věnuje 15 let a pracoval jako vedoucí, optometrista a interní školitel v několika firmách.

Řadu let byl lektorem THE VISION CARE INSTITUTE, špičkové vzdělávací instituce pro optiky, optometristy a oční lékaře. Několik let byl Professional Affairs Consultant pro Johnson & Johnson Vision Care. Pro firmy působící v oboru oční optiky připravuje školící programy. Pravidelně přednáší na kongresech a vzdělávacích akcích. Rád sleduje novinky v oboru a předává své praktické zkušenosti.

Jazyky: anglicky, německy, rusky

Viktória Kalapošová

Optička a optometristka. Během vysoké školy začínala praxovat pod vedením optometristu Vrby. Odevzdávaní profesních informací se přetavilo do spolupráce která funguje dodneška. Svou profesi miluje a pustí se i do složitejších případů a výzev. Oblibuje neobvyklé obroučky a nebojí se extravagance

V optometrii se věnuje měření zraku, binokulárním problémům, aplikaci kontaktních čoček jak dospělým, tak malým dětem. Spolupracuje s firmou LEICA Eyecare, jako technická podpora pro Českou republiku.

Jazyky: anglicky, francouzsky